KDYŽ SE ČAS NA CHVILKU ZASTAVÍ…

Vítejte v penzionu Dvojka

Nad původním sklípkem domku s číslem popisným dva se dva kamarádi potkali u dvojky červeného a řekli si, že budou provozovat penzion. A podařilo se – nově postavený ráj pro milovníky vína (a nejenom je) stojí přímo u vinohradnické trati Pod Belegrady a své návštěvníky zve na mnohem víc než jen na sklenku něčeho dobrého.

Sedm dvoulůžkových pokojů

Ve dvou se to lépe táhne, ubytovat se u nás proto můžete celkem v sedmi dvoulůžkových pokojích. Každý z nich má navíc vlastní koupelnu, ledničku i rychlovarnou konvici, takže o vaše pohodlí bude postaráno.
Více o ubytování

Nudit se u nás nebudete

Velké Bílovice nejsou jenom o víně, na výlety pěšky nebo na kole tu můžete vyrazit i za historií, přírodou i tradiční moravskou kulturou.
2 km

Kaplička na Hradišťku

Na vyvýšenině uprostřed vinic nedaleko Velkých Bílovic stojí kaplička ve tvaru románské rotundy. Stojí na návrší Hradištěk-Zímarky a je od ní pěkný výhled na okolní vinice a pálavské kopce.

Více možností
8 km

Zámek Lednice

Na pravém břehu řeky Dyje v jihomoravské Lednici stojí zámek, zapsaný spolu s valtickým areálem na seznam Světového dědictví UNESCO.

Více možností
0 km

Ze sklepa do sklepa aneb mezi vinicemi Velkých Bílovic.

Název obce naznačuje, že Velké Bílovice patří k největším osadám na bývalém břeclavském panství. Velké Bílovice jsou město lidových tradic, vína a ovoce.

Více možností